امروز دوشنبه بیست و ششم مهر 1400 

کمبود روغن در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در شهر میناب

خرید‌ روغن مقابل یکی از نمایندگی های توزیع روغن

به گزارش آنامیس خبر، از ابتدای آذر ماه که صف خرید‌ روغن مقابل یکی از نمایندگی های توزیع روغن در بلوار آل محمد (ص) در همین رسانه منتشر شد، حدود یک ماه می گذرد و اکنون تصویر دیگری از صف خرید روغن مقابل یکی دیگر از فروشگاه های زنجیره ای در شهر میناب خبر ساز شده است.
در روزهایی که همه از کاهش روند شیوع ویروس کرونا می گویند، مدیریت صحیح و نظارت بر روند توزیع روغن در شهرستان میناب می تواند
این دغدغه را از بین ببرد.
در همین رابطه، خبرهای متعددی از توزیع روغن در شهرستان میناب هم از سوی فرماندار و هم از سوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب در رسانه ها منتشر شد.
همچنین، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب بار دیگر در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: از نیمه آبان‌ماه تا کنون بیش از ۳۰۰ تن روغن در ۳۰۰ نقطه از سطح شهرستان میناب توزیع شده است.
وی افزود: اکنون نیز ۱۰ تن روغن وارد شهرستان شده است.
عباسی تصریح کرد: فروشگاه‌های رفاه، افق کوروش و اتکا نیز سهمیه جدا دارند که میزان روغن توزیع شده در شهرستان را به مرز ۴۰۰ تن می‌رساند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته هیچ گونه کمبود روغن در شهرستان را نخواهیم داشت‌ و مردم فریب جو روانی ایجاد شده در خصوص کمبود روغن در سطح شهرستان را نخورند.
اما در حال حاضر ضروریست، نظارت بیشتر بر روند تامین و توزیع انجام شود تا نگرانی ها هم از شیوع مجدد ویروس کرونا و هم از کمبود روغن در شهرستان از بین برود.

تصاویر مرتبط