امروز دوشنبه بیست و ششم مهر 1400 

۲۶ نکته برای انتخاب بهترین سرویس چینی جهیزیه عروس

۲۶ نکته برای انتخاب بهترین سرویس چینی جهیزیه عروس

سرویس چینی غذاخوری یکی از مهم ترین خریدهای جهیزیه عروس محسوب می شود. عروس خانم ها برای خرید سرویس چینی جهیزیه وقت زیادی رو صرف می کنند و اغلب اوقات به خاطر ناکافی بودن اطلاعات نمی تونند انتخاب درستی کنند. برای انتخاب سرویس چینی با کیفیت و مناسب معیارهایی وجود داره که با دانستن آن ها می تونید خرید بهتری داشته باشید. در ادامه به بررسی ۲۶ نکته ضروری برای انتخاب بهترین سرویس چینی جهیزیه می پردازیم. با ما همراه باشید...
 
۱- مهم ترین نکته برای نو عروس ها طراحی ظاهری و رنگ ظروف است
۲- رنگ های نقره ای و طلایی برای مجالس رسمی نو عروس ها مناسب هستند. نمونه هایی از سرویس چینی جهیزیه با طراحی کلاسیک  در سایت شوش مال وجود دارد.
۳- سرویس چینی با رنگ های شاد برای دورهمی های خودمانی کاربرد دارند. به عنوان مثال محصولات سری آلگرو چینی زرین از نظر رنگ بندی گزینه ی مناسبی برای جهیزیه شما هستند.
۴- شکل سطح مقطع ظروف سرویس چینی جهیزیه را متناسب با سلیقه و نیازتان انتخاب کنید.
۵- ظروف سرویس چینی مربع و زاویه دار طراحی منحصر به فرد و جذاب تری برای عروس خانم ها دارند. 
۷- ظروف سرویس چینی گرد با طراحی ساده برای مصرف روزمره کاربردی تر و انتخاب مناسبی برای جهاز  شما هستند.
۸- سرویس چینی جهیزیه با طراحی قدیمی همیشه قابل مصرف خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با پنج مدل از معروف ترین طرح های سرویس های غذاخوری به مجله نیکوپی مراجعه کنید.
۹- ظروف سرویس چینی با طرح های گل دار بعد از مدتی تکراری می شوند و انتخاب خوبی برای جهیزیه عروس نیستند. امروزه در بازار ظروف چینی ایران دیگر خبری از طرح های شلوغ نیست.
۱۰- نو عروس ها توجه داشته باشند که طرح ظروف در اثر شستشوی زیاد ممکن است آسیب ببیند. برای شناخت بهتر سرویس چینی مقاوم در برابر شستشو برای مصرف روزانه به سایت پورت نیوز سری بزنید.
۱۱- به نقل از سایت آرشید کالا سرویس چینی ساده و تک رنگ سفید برای مصرف هتل و رستوران ها هستند. از انتخاب این نوع ظروف برای جهیزیه عروس پرهیز نمایید.
۱۲- سالم ترین نوع ظروف به گفته ی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکیظروف چینی محسوب می شوند. با این حال به کیفیت و سلامت مواد اولیه ی به کار رفته در ساخت ظروف چینی جهیزیه توجه داشته باشید.
۱۳- همانطور که در سایت اقتصاد آنلاین ذکر شده است؛ لعاب کاری با کیفیت در ظروف چینی مانع نفوذ مواد شیمیایی به غذا می شود.
۱۴- محصولات با کیفیت دارای استانداردهای کنترل کیفی معتبر هستند. عروس خانم ها جهت آشنایی بیشتر با معیارهای کیفی انتخاب سرویس چینی می توانند به سایت چینی اصفهان مراجعه کنند.
۱۵- هنگام خرید سرویس غذاخوری جهیزیه عروس به وزن ظروف و خوش دست بودن آن ها توجه کنید. به عنوان نمونه سایت آرشید کالا به طراحی ارگونومی ظروف تأکید کرده است.
۱۶- یک سرویس غذاخوری جهیزیه با کیفیت باید در برابر شوک های حرارتی و ضربه مقاوم باشد. این نکته در ساخت ظروف چینی زین به چشم می خورد.
لیست جهیزیه عروس با قیمت روز۱۷- شستشوی آسان ظروف چینی با ماشین ظرفشویی ویژگی بسیار مهمی است که عروس خانم ها باید هنگام خرید جهاز خود به آن توجه داشته باشند. 
۱۸- قابلیت قرار دادن ظروف چینی جهیزیه در مایکرویو نیز نوعی مزیت محسوب می شود. 
۱۹- هنگام خرید جهیزیه توجه داشته باشید که سرویس های چینی تزئین شده با فلز و طلا در برابر حرارت آسیب پذیرند. این نوع ظروف در بازار ظروف چینی ایران از ارزش و قیمت بالایی برخوردارند.
۲۰- بر اساس تقسیم بندی سایت زودی جنس ظروف چینی به سه نوع معمولی، پرسلان و استخوانی تقسیم می شود.
۲۱- به گفته سایت نکست هوموظروف چینی معمولی وزن نسبتأ زیادی دارند ولی در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند. نو عروس ها باید به این نکته توجه داشته باشند که این ظروف در برخورد با اجسام خشن آسیب پذیرند.
۲۲- چینی پرسلان نسبت به چینی معمولی سفیدتر و شفاف تر ولی شکننده تر است. نوعروس ها توضیحات جامع و کامل این نوع چینی را می توانند در  بخوانند.
۲۳- بر اساس گفته ی سایت ایران گودز ظروف بن چاینا یا چینی استخوانی نسبت به دو نوع دیگر سبک تر، با دوام تر ولی گران تر می باشند. ظروف بن چاینا به دلیل شفافیت بالا نور را از خود عبور می دهند.
۲۴- کارایی سرویس چینی جهیزیه عروس به تنوع ظروف، تعداد پارچه و نفرات آن بستگی دارد. تعداد اقلام بالا برای مهمانی های پر جمعیت و تعداد کمتر برای مصرف روزمره کاربرد دارد. 
۲۵- برای خرید سرویس چینی جهیزیه عروس به برند سازنده ی آن توجه کنید. در این میان به گفته ی سایت فردا نیوز محصولات برندهای معتبر ایرانی از قیمت مناسب تری برخوردارند. 
۲۶- عروس خانم ها نکته ی آخر اینکه از فروشگاه های معتبر، سرویس چینی جهیزیه با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری نمایید. به عنوان نمونه سایت سینباد در این زمینه راهنمایی های خوبی ارائه کرده است.
۶- گوشه های ظروف سرویس چینی زاویه دار ممکن است با گذر زمان لب پر شوند. البته نیازی به نگرانی تازه عروس ها نیست؛ ترمیم شکستگی ظروف چینی قواعدی دارد.
منبع:jahazchin.com